Výzkumná spolupráce s Ariel University v Izraeli

Členové Katedry informačních technologií PEF se zúčastnili společného workshopu ČZU v Praze a Ariel univerzity v Izraeli.

Prohloubení dosavadní spolupráce, a to zejména v oblastech výzkumu a stáží studentů, bylo na programu společného workshopu ČZU v Praze a Ariel univerzity konaného ve dnech 2. – 6. září 2019 v Izraeli.  Za Katedru informačních technologií se setkání zúčastnili Ing. Ulman, Ing. Masner a Ing. Stočes. Odborníci se zúčastnili řady produktivních mítinků se svými protějšky z Ariel univerzity, jejichž výsledkem bylo podání společných projektových žádostí výzkumných projektů v oblastech uživatelského testování software, botů na sociálních sítích a chytrého zemědělství (smart agriculture).