(Bc.) VOLITELNÉ PŘEDMĚTY V AKADEMICKÉM ROCE 2024/2025 BAKALÁŘSKÝ STUPEŇ STUDIA

Aktuální

Homepage

Volitelné předměty

Studenti prvního a druhého ročníku bakalářského stupně studia všech studijních programů Provozně ekonomické fakulty mají možnost si vybrat volitelné předměty na zimní i letní semestr akademického roku – 2024/2025. Katedra informačních technologií nabízí pro akademický rok 2024/2025 následující volitelné předměty. Náplň předmětů plně koresponduje s aktuálními požadavky trhu práce.

Předmět si volíte ve vašem současném ročníku a volíte vždy o stupeň vyšší ročník (např. předmět Web design si zvolíte v 1. ročníku programu EAM a VSRR – předmět absolvujete ve 2. ročníku).

1. kolo volby volitelných předmětů je od 8. 4. do 14. 4. 2024, 2. kolo proběhne od 22. 4. do 28. 4. 2024.

Web design

• 2. ročník EAM, VSRR
  • návrh, tvorba a nasazování webů a jejich využití ve firmách

E-learning ve firemním vzdělávání

• 2. ročník EAM

Elektronický obchod a podnikání

• 2. ročník PAA
  • zákulisí tvorby e-shopů a zejména principů jejich využití

Ochrana dat

• 3. ročník INFO

Služby a provoz IS; Podnikové informační systémy

• 2. ročník INFO
  • Principy budování a provozu informačních systémů ve státní správě a ve firmách

Přihlašování probíhá prostřednictvím informačního systému ČZU. Podrobné informace o průběhu a náležitostech volby najdete na stránkách PEF.