Prague Inspire Hackathon 2020

Hackathony

Ve spolupráci s asociací Plan4all bude ve dnech 28. až 30. ledna 2020 na PEF ČZU v Praze pořádán hackathon. Hlavní tématem INSPIRE Hackathonu jsou digitální inovační centra, pozorování Země, dále pak umělá inteligence pro rozvoj venkova a regionální rozvoj, zemědělství a dopravu. Hackathon naváže na minulý úspěšný ročník soutěže a také na hackathon ActInSpace.

Akce se bude konat v prostorách Provozně ekonomické fakulty v areálu České zeměddělské univerzity v Praze.

Organizace a podpora:

Katedra informačních technologií PEF ČZU v Praze, Plan 4all, CSITA (Czech Society for Information Technology in Agriculture), CSITA (Czech Society for IT in Agriculture), WirelessInfo, LESPROJEKT – Služby, Ltd., CCSS (České centrum pro vědu a společnost), SmartAgriHubs, PoliRural, EO4Agri, SIEUSOIL, STARGATE, DEMETER, NextGEOSS, EUXDAT, PoliVisu, AFarCloud a další partneři.

Podrobné informace jsou k dispozici na stránkách asociace Plan4all.