Konference Left of Boom 4.-6.5. 2016, San Diego State University, Kalifornie

Zástupce VK pro zahraniční styky, Ing. Miloš Ulman, Ph.D., vystoupil na druhém ročníku konference Left of Boom 2016 pořádané Centrem pro informační konvergenci a strategii (Center for Information Convergence and Strategy, CICS) na půdě San Diego State University v Kalifornii ve dnech 4. – 6. května 2016. Více než 30 přednášejících z vládního a nevládního sektoru, akademického a komerčního prostředí, se ve svých prezentacích zaměřilo na proaktivní přístupy k omezování nových hrozeb a výzev v oblastech jako je obchod, bezpečnost, zdraví, životní prostředí, věda a technologie na lokální, národní a mezinárodní úrovni. Před konferencí se Miloš Ulman setkal s kolegy z partnerské College of Business Administration SDSU, se kterou úspěšně spolupracuje PEF ČZU v Praze v oblasti studentských výměn a pořádání letních škol. Návštěva San Diego State University a účast na konferenci proběhla díky přispění Mezinárodního oddělení PEF a Katedry informačních technologií.