Jak na optimalizaci snippetů

Cyklus přednášek

Přednášky

V rámci samostatného cyklu odborných přednášek na aktuální témata z oblasti Informačních a komunikačních technologií se v úterý 29. 10. 2018 můžete setkat s Ing. Matějem Veličkou a Richardem Klačkem (Sun Marketing, s.r.o.) odborníky v oblasti internetového marketingu, vyhledavačů, SEO a světa online!

V přednášce na téma „Jak na optimalizaci snippetů“ se dozvíte, jak vytěžit co nejvíce z již dobrých pozic ve vyhledávači.

Přednášející ukáží jak identifikovat stránky s největším potenciálem a ukáží základní metody zvýšení proklikovosti. Jde o pokročilejší tématiku, ale velmi zajímavou. Pro lepší představu je téma blíže popsáno zde: Sunitka.cz a Taste Medio.

Přednáška se bude konat dne 29. října 2018 od 15:45 hod v posluchárně E IV.

Zvolenou cílovou skupinou jsou v ZS studenti 3. – 5. ročníku oboru Informatika (předměty: Webdesign, Počítačové sítě, Internetové technologie – client side), dále potom studenti 4. ročníku oborů Podnikání a administrativa a Provoz a ekonomika v rámci volitelného předmětu ICT pro manažery včetně ekvivalentních předmětů v anglickém jazyce (Webdesign, Computer networks, Internet technologies – client side, ICT for managers).

Přihlašování studentů na přednášku bude probíhat od 4. října 2018 prostřednictvím webu katedry nebo přímo REGISTRACE.

V případě zájmu mimo cílovou skupinu se obracejte na sekretariát katedry, email: sucha@pef.czu.cz.