Altron kongres 2017 – jsme na cestě k digitální společnosti

Akce

,

Zprávy

17. ročník odborného kongresu společnosti ALTRON zaměřený na moderní trendy, služby a systémy pro datová centra a IT se blíží.

 

Pozvánka: Altron kongres 2017 – jsme na cestě k digitální společnosti

Vážená paní, vážený pane,
17. ročník odborného kongresu společnosti ALTRON zaměřený na moderní trendy, služby a systémy pro datová centra a IT se blíží. Využijte příležitost získat nové informace a užitečné poznatky o aktuálních technologiích, službách a inovacích, které vám pomohou úspěšně rozvíjet Vaše podnikání především v souvislosti s masivním rozvojem digitalizace celé společnosti.


Kdy: 30. května 2017 od 9:00

Kde: Galerie moderního umění DOX, Praha – Holešovice, Poupětova 1, Praha 7 (MAPA)

Máme pro Vás připravený celý den plný zajímavých přednášek a především interaktivního obsahu ze světa systémů a platforem pro datová centra, kybernetické bezpečnosti, praktické aplikace IoT technologií a chytrých měst a v neposlední řadě také budoucnosti cloudu. Na obsahu kongresu spolupracujeme s řadou významných partnerů, odborníků a analytiků, kteří Vám spolu s experty společnosti Altron představí ucelený obraz cesty k digitální společnosti. Aktuální ročník kongresu klade velký důraz na praktické zkušenosti, k dispozici Vám bude řada interaktivních pracovišť, v rámci kterých si jednotlivé technologie, aplikace a systémy „vyzkoušíte na vlastní kůži“.

Záštitu nad konáním akce převzala ICT Unie.

Podrobné informace o 17. ALTRON Data Center & Business World kongresu naleznete v připraveném portálu včetně registrace.


Těšíme se na setkání s Vámi


Management společnosti Altron