Zásady ochrany soukromí

Sledování Návštěvnosti a Soubory Cookie

Naše webové stránky používají některé nástroje na sledování návštěvnosti, které nám pomáhají pochopit, jak naše stránky fungují a jak je naše obsahové služby využívána. Tato sledování návštěvnosti jsou prováděna za účelem analýzy návštěvnosti, zlepšení našich služeb a poskytování lepšího uživatelského zážitku.

Je důležité poznamenat, že nepoužíváme žádné tradiční soubory cookie nebo jiné technologie na sledování, které by mohly získávat osobní informace o našich návštěvnících. Naše sledování návštěvnosti jsou anonymní a nemohou být použity k identifikaci jednotlivých uživatelů.

Neprovádíme žádný druh cíleného sledování nebo sledování chování uživatelů, které by mohlo narušovat soukromí našich návštěvníků. Respektujeme zásady ochrany osobních údajů a soukromí.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy ohledně sledování návštěvnosti na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat. Vaše soukromí a bezpečí jsou pro nás důležité, a rádi vám poskytneme další informace ohledně našich praktik a použitých nástrojů na sledování návštěvnosti.