Prednáška amerického experta na komunikaci Kevina Popovi´ce 30.5.2016 na PEF CZU

Cyklus přednášek

Přednášky

INTRO TO SATELLITE MARKETING™ Using Social Media to Create Engagement V pondelí 30. 5. probehla prednáška amerického experta na komunikaci, univerzitního ucitele a autora Kevina Popovi´ce na téma “Intro to Satellite Marketing”.

INTRO TO SATELLITE MARKETING™
Using Social Media to Create Engagement

V pondelí 30. 5. probehla prednáška amerického experta na komunikaci, univerzitního ucitele a autora Kevina Popovi´ce na téma “Intro to Satellite Marketing”. Autor stejnojmenné knihy predstavil koncept využití sociálních médií a jejich dopad v praxi.

Prednášky se zúcastnilo více než 40 posluchacu z rad studentu a pedagogu Provozne ekonomické fakulty a úcastníku letních škol ze Spojených státu. Živý prenos sledovalo prostrednictvím služby FacebookLive více než 80 diváku.

Záznam prednášky vcetne slidu mužete shlédnout na serveru mediasite.czu.cz

Akcní tým PEF zverejnil rozhovor s Kevinem Popovi´cem.

Prednášku usporádalo Zahranicní oddelení PEF CZU v Praze a Katedra informacních technologií PEF CZU v Praze.