Volitelný kurz SAP zaplněn téměř z 50% během prvních 24 hodin

Volitelný kurz SAP S4 HANA Introduction se těší neustále rostoucímu zájmu ze strany studentů. Během první 24 hodin po spuštění registrace bylo téměř 50% míst obsazeno.

Katedra informačních technologií spustila nový volitelný kurz SAP S4 HANA Introduction poprvé v letním semestru 2018/2019. Během dvou semestrů byl kurz vždy téměř zaplněn účastníky zejména z anglických, ale i českých studijních oborů a několika pedagogy PEF.

Kurz nabízí unikátní příležitost vyzkoušet si práci s integrovanými obchodními procesy jako je nákup, prodej, účetnictví a kontroling ve výrobní firmě. Výuka probíhá v angličtině. Kurz je zakončen certifikátem vydaným Katedrou informačních technologií.

Provozně ekonomická fakulta PEF ČZU se stala jednou ze tří ekonomických fakult v ČR, která nabízí možnost výuky práce v informačním systému SAP. Koordinátorem výuky v SAP je Katedra informačních technologií.

Registrace do kurzu je zde: https://kit.pef.czu.cz/events/default/117