Přátelské posezení firem spolupracujících s KIT

Homepage

V červnu proběhlo přátelské neformální posezení spolupracujících firem a přednášejících, kteří se aktivně podíleli na personálním / odborném zajištění průběhu Cyklu přednášek ICT v akademickém roce 2022/2023. Jako poděkování všem bylo připraveno odpoledne v prostorách univerzitního pivovaru Suchdolský Jeník ČZU, kde byla zároveň pro přítomné objednaná i velmi zajímavá a poučná exkurze se sládkem Ing. Tomášem Vaškem.

Díky naší spolupráci bylo hodně zajímavých témat vhodně zvolených k živé diskuzi a námětům na zlepšení nejen na příští akademický rok, ale i do let dalších.

Velké poděkování Katedry informačních technologií PEF patří všem zúčastněným společnostem. Jmenovitě pak – ŠKODA AUTO, a.s., AGROFERT a.s., Triada spol. s r. o., Aireen a.s., PRG.IA, IQRF Alliance a dalším zúčastněním z vedení univerzity a Provozně ekonomické fakulty.