ŠKODA DAY 2019

Letošní ročník ŠKODA DAY bude zaměřený na nejnovější trendy týkající se témat E-MOBILITY JOURNEY (22.10.) a ARTIFICIAL INTELLIGENCE (23.10.).

V rámci odborných přednášek, interaktivních exkurzí a workshopů studentům přiblížíme aktuální témata a nejnovější trendy ze světa výroby pohonů budoucnosti, digitalizace, vývoje vozů či umělé inteligence. Studenti nahlédnou pod pokličku výrobního procesu PHEV baterií, vyzkouší si práci s virtuální realitou nebo budou moci navštívit největší datové centrum v České republice.

Dle kapacit bude zajištěna doprava až do Mladé Boleslavi, a to z Prahy, Brna, Ostravy, Liberce, Plzně, Košic, Hradce Králové, Pardubic a Zlína.

V případě Ostravy, Zlína a Košic nabízíme i možnost ubytování a dopravu den předem.

NA AKCI JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT ELEKTRONICKY PROSTŘEDNICTVÍM PŘILOŽENÉ POZVÁNKY, RESP. ODKAZU V NÍ VLOŽENÉM.