Katedra informačních technologií poskytuje v ZS 2021/22 Cisco kurz CCNA: Introduction to Networks

Získejte odborné školení v počítačových sítích na základě celosvětově uznávaného programu Cisco Networking Academy, který vám nabízí Katedra informačních technologií PEF ČZU v Praze.

Kurz je určen přednostně pro studenty magisterského studijního programu Informatika.

Na Cisco kurz CCNA: Introduction to Networks navazují kurzy CCNA: Switching, Routing and Wireless Essentials (LS 21/22) a CCNA: Enterprise Networking, Security and Automation (ZS 22/23), které bude wp v případě zájmu následně nabízet

• Termíny kurzu:
    • Pondělí 19:15 (obory prezenční formy studia)
    • Středa 19:15 (obory kombinované formy studia)
  • Místnost: on-line / D326 (budova CEMS II, 3. podlaží)
  • Cena kurzu: 2,420 CZK  (cena včetně DPH, zahrnuje jeden pokus na zkoušku a certifikát o absolvování)
  • První lekce:
    • Pondělí 18. října 2021 v 19:15 (prezenční sudium)
    • Středa 20. října 2021 v 19:15 (kombinované studium)
  • Instruktor: Jaromír Holec
  • Jazyk výuky: český

Cisco koordinátor: Ing. Pavel Šimek, Ph.D., e-mail: simek@pef.czu.cz

Registraci proveďte prosím zde.