Studenti z oboru Informatics prezentovali na závěrečné akci šestiměsíční stáže iXp SAP 2017

Ve čtvrtek 14. prosince 2017 prezentovali svoje zkušenosti Xhesilda Vogli a Alexander Pak, studenti oboru Informatics PEF ČZU, kteří absolvovali šestiměsíční odbornou stáž iXP SAP 2017 ve společností SAP Concur v Praze.

Unikátní strukturovaný program odborné stáže vyvinula společnost SAP Concur, aby nabídla studentům bakalářských a magisterských oborů možnost získat reálné pracovní zkušenosti na různých pozicích v projektovém implementačním týmu, ve vývoji software, automatickém testování a v oddělení zákaznického servisu. Studenti pracovali na částečný úvazek a plnili plnohodnotné pracovní úkoly pod vedením mentorů seniorů z týmu Concur. 

Program pro stážisty začíná v červnu a harmonogram je navržen tak, aby šel sloučit s denní formou studia na vysoké škole. Program je uznávaný centrálou společnosti SAP a v České republice je řízen specialistkou na získávání talentů Barborou Václavíkovou.

Díky pokračující spolupráci mezi Katedrou informačních technologií a pobočkou SAP Concur v Praze, program pro stážisty již absolvovali tři studenti studijního programu Informatics od června 2016.

Fotogalerie
Kontakt

Sekretariát

Melanie Suchá
+420 22438 2364
sucha@pef.czu.cz
s_kit@pef.czu.cz
Kancelář: E342

Adresa

Kamýcká 129
165 00
Praha - Suchdol
+420 22438 2364
s_kit@pef.czu.cz