Proběhl Workshop: Agile Basics – Introduction to Scrum

Dne 11. dubna 2016 proběhl workshop a studijní blok pořádaný softwarovou firmou Concur. Ing. Robert Fujdiar, Agile kouč a Scrum master, představil studentům nejnovější metody a postupy týmového vývoje software. Studenti pracovali ve skupinách na konkrétních úkolech, které patří do každodenní činnosti softwarových vývojářů ve velkých týmech.

Studijního bloku se zúčastnilo 23 studentů druhého ročníku bakalářského studijního programu Informatics.
Jako přední výrobce a dodavatel softwarových nástrojů pro efektivní řízení pracovních cest, nabízí pražská pobočka Concur řadu IT pozic pro šestiměsíční studentské stáže.