Proběhl druhý ročník odborného programu se San Diego State University

Členové katedry informačních technologií PEF ČZU v Praze se podíleli na organizaci letní školy studentů magisterského programu z Fowler College of Business, San Diego State University (SDSU) v americkém San Diegu.

Druhý ročník odborného programu International Business Development Practicum se konal v termínu 16. - 20. 5. 2022 a zúčastnilo se jej celkem 12 studentů magisterského studijního programu Global Business Development na SDSU v San Diegu.

Pod odborným vedením zástupců ČZU a profesorky Martiny Musteen, Ph.D. a Nancy Nicholson tak studenti měli možnost navštívit české podniky a podílet se na přípravě marketingové strategie ve spolupráci s českým pivovarem Budvar. Cílem této spolupráce je nejen reálná obchodní zkušenost studentů se zahraničním trhem, ale také příležitost pro české podniky získat praktické informace pro případnou expanzi na americké trhu.