Přednáška SAP@Škoda Auto

V pondělí 21. října 2019 se konala přednáška z Cyklu přednášek odborníků z praxe na téma SAP@Škoda Auto. Akce byla pořádána ve spolupráci s firmou Škoda Auto, a.s. a Katedrou informačních technologií PEF ČZU v Praze. Přednáška se pro velký zájem konala v přednáškové místnosti EI s kapacitou cca 140 míst.

Ing. Vojtěch Mikát, pracující ve společnosti Škoda Auto, a.s. na pozici Specialista SAP přišel na akademickou půdu sdílet svoje poznatky a zkušenosti z této oblasti se studenty vybraných odborných předmětů KIT PEF ČZU v Praze.

Na přednášce ŠKODA AUTO s názvem SAP@Škoda Auto se studenti dozvěděli, co znamená SAP pro největší firmu v České republice.

KIT PEF ČZU v Praze v listopadu uskuteční pilotní kurz podnikového informačního systému SAP, který budou vyučovat odborníci ze ŠKODA IT. Studenti budou seznámeni s koncepcí ŠKODA AUTO, dále s IS SAP, jeho architekturou a způsoby integrace ve velké korporaci, dozvědí se o nejnovějších technologiích SAP HANA a Leonarado, BI v prostředí SAP, apod. Výuka nezůstane jen u teorie. Součástí výuky bude i praktická exkurze do závodu v Mladé Boleslavi. Katedra informačních technologií předpokládá další spolupráci v oblasti BP a DP, apod.

Fotogalerie
Kontakt

Sekretariát

Melanie Suchá
+420 22438 2364
sucha@pef.czu.cz
s_kit@pef.czu.cz
Kancelář: E342

Adresa

Kamýcká 129
165 00
Praha - Suchdol
+420 22438 2364
s_kit@pef.czu.cz