Přednáška amerického experta na komunikaci Kevina Popoviće 30.5.2016 na PEF ČZU

INTRO TO SATELLITE MARKETING™ Using Social Media to Create Engagement V pondělí 30. 5. proběhla přednáška amerického experta na komunikaci, univerzitního učitele a autora Kevina Popoviće na téma “Intro to Satellite Marketing”.

INTRO TO SATELLITE MARKETING™
Using Social Media to Create Engagement

V pondělí 30. 5. proběhla přednáška amerického experta na komunikaci, univerzitního učitele a autora Kevina Popoviće na téma “Intro to Satellite Marketing”. Autor stejnojmenné knihy představil koncept využití sociálních médií a jejich dopad v praxi.

Přednášky se zúčastnilo více než 40 posluchačů z řad studentů a pedagogů Provozně ekonomické fakulty a účastníků letních škol ze Spojených států. Živý přenos sledovalo prostřednictvím služby FacebookLive více než 80 diváků.

Záznam přednášky včetně slidů můžete shlédnout na serveru mediasite.czu.cz

Akční tým PEF zveřejnil rozhovor s Kevinem Popovićem

Přednášku uspořádalo Zahraniční oddělení PEF ČZU v Praze a Katedra informačních technologií PEF ČZU v Praze.